Bu yüksek hızlı tren ne zaman biter lan :/

Sevdicek Eskişehire gitti. 4 yıl orada.

İnternetten baktım da, pek iç açıcı gelmedi bana. Nedir sizce durum? Çok mu yavaş ilerliyor bu, normal mi ilerliyor?

Bir de 4 sene gidip geleceğim, sizce kullanmak nasip olur mu?

@a perfect lie
istanbuldan gelişi soruyor.

biter panpa, ben mesela espark bitmeden üniden mezun olacağım diyordum inşaatın başlamasıyla bitmesi bir oldu:D
  • khan shabbir  (23.07.11 23:02:51 ~ 23:15:32)
@esenboga, uzak mesafe ilişkilerinde oldukça tecrübeliyim. istanbul içi sevgilim olmadı diyebilirim. istanbul dışı ilişkelirimin ise en kısası 2 yıl sürdü (ergendik bi de o zaman, düşün) :))

  • sakingitarist  (23.07.11 23:07:03 ~ 23:07:22)
bu arada 1 yıl içinde falan biter mi dersiniz bu hızla?

  • sakingitarist  (23.07.11 23:08:32)
imkansız bence bir yıl içinde bitmesi. nereden hatırlamıyorum ama -seçim dönemindeki konuşmaların birinde olması lazım, 2013 sonu gibi bi şeyler kalmış aklımda.

  • inkey  (23.07.11 23:27:41)
2012 sonunda açılacak istanbul-eskişehir hattı. 1.5 yılda biter :)

  • tok oldugumuz halde yaftalar yiyoruz  (23.07.11 23:37:48)
1 yıl bana da imkansız gibi geliyor.

  • sanal uyku  (23.07.11 23:39:13)
çalışma 2011'in sonunda başlayıp, 30 ay sürecek diye biliyorum ben.

  • asia  (23.07.11 23:42:58)
o degilde senin gitarini kiran arkadasini ne yaptin sen?

tren seneye biter evet.
  • keseci  (24.07.11 00:50:53)
@keseci, oha panpa, ben zor hatırladım lan :) ağzına sıçmıştım o elemanın sinirle. sonradan abartı tepki verdiğimi anlayıp gönlünü aldım. o da ilk maaşıyla bana gitar almış getirmişti :) görüşüyoruz haala arada sırada, geyiğini yapıyoruz mevzunun.

tren de inşallah dediğiniz gibi biter :\
  • sakingitarist  (24.07.11 01:09:25)
@paketinsonundakiğrençekirdek

evet espark çok çabuk bitti, inşaatında çalışmışlığım vardır.

yht'de de kısa sürede tamamlanır, bildiğim kadarıyla konya hattının test sürüşleri yapılıyor mesela.
  • antihero  (24.07.11 01:25:15)
En iyi ihtimalle 2013 sonu gibi. Muhtemelen daha da uzayacaktır. Ama şu anda bile normal trenle ortalama 4 saat civarı İstanbul-Eskişehir arası. Çok da uzun değil yani.

  • strateji  (24.07.11 02:51:39)