tablet arayışı.

bu ara çok acil tablete ihtiyacım var. wacom tablet gibi bir hayalim vardı ancak çevremde gözlemledikçe çok daha ucuz yollu bir ürünün de benim işimi görebileceğini (en azından bir süreliğine) düşünmeye başladım. zaten mali durumum kısıtlı şimdi 100tl civarında bir tablet arıyorum. şu anda izmirdeyim. ilk aklıma media market geldi ancak internet sitelerinde fırsat ürünleri dışında ürün girilmemiş. var mıdır beni yönlendirebileceğiniz bir adres?

not:g.yalı civarlarındayım. balçova, alsancak gidebilirim.

  • Ban-Kai  (23.07.11 22:34:52)
mesaj attım ancak geri dönülmedi malesef =(

  • shineonyoucrazydiamond  (23.07.11 22:39:25)
uclogic a5

  • humin zararlisi  (23.07.11 22:44:26)
bamboo tablet yaklaşik 250 tl falan vatancomputerda test edebilirsiniz bana eğlenceli geldi isketch oynarken zevkli olabilir ama bir anlik hevesle almadım busefer.

  • Ban-Kai  (23.07.11 22:53:15)
@humin zararlisi: hocam vatan'da mı pahalı bilmiyorum ama 200lira civarlarında görünüyor burada...

  • shineonyoucrazydiamond  (23.07.11 22:55:18)
kullanım yoğunluğunu bilemem ama fiyatı da uygun olsun diye çok kalitesiz birşey de almamak lazım, bir süre sonra elde patlayabiliyor. Bir arkadaşım 100 liraya almıştı bir tablet ilk çok mutluydu uygun fiyata bi tablet aldı diye, mutlu mesut kulanırken sonra bi takım sorunları oldu falan ...

Uc logic modellerinde de uygun modeller var sanırım ve o da oldukça tercih edilen tablet markalarından.. Hatta yanlış hatırlamyorsam, Kerem Beyit bile uc logic kullanıyordu.
  • remstan  (23.07.11 23:11:38)
sanırım 180 lira. uclogic a5 boyutunda wp8060 modeli var. biraz daha kas onu al, yıllarca işini görür, kötü değildir kesinlikle...

  • ruhibirbanyo  (24.07.11 00:26:03)