sokakta yürürken sigara içmek

çirkin bir görüntü mü? misal işe gidip gelirken, kalabalığın içinde, kaldırımda vs..

erkeğim, 26 yaşındayım.

evet.
aslında erkek de çok batmıyo gözüme onlara bakmadığım için sdhfjkdsfhjks ama kızlarda çoğ itici iğrenç bişi leş. evlerden ırak. içmesinler demiyorum bak...

  • jameskeenan  (23.07.11 22:18:56)
son derece rahatsız edici bi durum. bilhassa etrafta içmeyenler varsa. ben bazen icimden bazen de direkt olarak küfür ediorm sigara icenlere.

  • all girls dream  (23.07.11 22:22:16)
hiç hoş değil. özellikle duraklarda (metrobüs, metro)içenlere küfreder gibi bakıyorum. anlıyorlar. :)

2 yıl önce sigarayı bırakmış biri olarak söylüyorum, hiç hoş değil dostum.
  • yokuslarda susayan sonbahar insani  (23.07.11 22:26:16)
teşekkürler ama ben dumandan veya kötü koku yüzünden rahatsız etmekten bahsetmiyorum.

estetik açıdan ve adab-ı muaşereti göz önüne alarak çirkin bir görüntü mü diye sormak istiyorum.
  • amortisman  (23.07.11 22:32:29)
kadınlar için çirkin. erkekler için sorun yok.

  • lorenzen  (23.07.11 22:45:06)
etraftaki sigara içmeyenler rahatsız olabilir bu sebeb ile bakışları ile de sizi rahatsız ederler, ancak hanımefendiler için tiyatrocuların bir kadını kötü yola düşmüş olarak tanımlamak için yaprıkları şeylerden biri imiş.

  • miown  (23.07.11 22:51:11)
günde 1 paket içen biri olarak fikrim yürürken sigara içmek, dumanı,kokuyu bir kenara bırakarak söylüyorum, mallıktır bir kere. hele de bu sıcakta. bir yandan götünüzden ter akıyor, bir yandan nefes nefese kalmışssınız, ağzınızın içi kurumuş, bir yandan da sigara. çok çirkin. miydemi bulandırıyorsunuz.

  • kakam gelmis olamaz mi  (23.07.11 22:52:13)
cinsiyet fark etmez, yolda sallaya sallaya içene uyuz olurum.

  • take me rufee  (23.07.11 22:58:30)