İngiltere'de hangi telefon hattını alsam?

Dil eğitimi için geldim de, daha çok bournemouth'taki kız arkadaşla mesajlaşmak telefonda konuşmak için ve Türkiye'deki anne babayı aramak için kullanılacak.

Dikkat etmem gereken şeyler nedir ayrıca?

ingiltere icini bilmiyorum su an ama turkiyeyle gorusmek icin vodafone al, anne baba da bir vodafone alsin turkiye'den ama yurtdisi tarifeli. sen caldir onlar arasin. super ucuza geliyor.

  • naiades  (23.07.11 13:43:07)
Ismini unuttum bea, mavi renkli bir hattı.

Her yer de reklami var, görünce kesin anlarsin.

Hatırladim, libera. Tr ile de ucuz
  • kreider  (23.07.11 14:54:28)
wirofon veya voip servislerine de bakin

  • 4ever  (23.07.11 15:39:40)
ingiltere için en ucuzu lebera dır. ben onu kullanmıştım bournemouth da :)
sahildeki 1a 1b 1c sarı otobüzlerinin kalktığı yerdeki telefoncudan alabilirsin. bu hattı sadece ingiltere içi konuş ama, tr yi aramak için internette biraz araştırma yap çok ucuza konuşabilirsin, bilgisayarın yanındaysa 10 euro verip tr deki sabit hatları 3 ay bedava arayabileceğin internet siteleri var onları araştır bence, birde tabi skype ama anne baba kullanabiliyormu bilmiyorum :)

  • tombalabala  (23.07.11 15:54:38)