LYS sıralamaları

MF-4 den 14.800 gibi bir sıralamam var.İtü Makine gelme ihtimali var mıdır?Yoksa İtü inşaat hakkında görüşlerinizi alayım.

İtü Makine o civarda kapar. Ya ucundan girersin ya da ucundan kaçırırsın.

  • gofs  (23.07.11 00:20:02)
geçen yıl bölüm kaçla kapanmış peki?

  • bellma  (23.07.11 00:26:19)
makineci mi olmak istiyorsun inşaatçı mı? makine istiyorsan makine inşaat istiyorsan inşaat yaz.

  • nedendir bilinmez  (23.07.11 00:39:17)
tercih.itu.edu.tr

İnşaat'a kesin girersin ama Makine'ne büyük ihtimalle olmaz.Bende İtü İnşaat'ta okuyorum.Okulla ilgili sormak istediğin soru olursa mesaj atarsan yardımcı olmaya çalışırım.
  • prometheus  (23.07.11 00:43:56)
tercihini alan içi yapıcağını varsayarak konuşuyorum: itü makine (türkçe) geçen sene 13600le kapamış. yani belli olmaz ama ucu ucuna kaçar gibi gofs un dediği gibi ya kılpayı girersin ya da giremezsin. inşaat müh. hakkında görüşüm yok ama rahat giriyosun. bir de insanlar sana burada karşılıksız yardım ediyor görüşlerinizi alayım. nasıl kaba bir ifadedir yahu?

  • ack3000  (23.07.11 00:45:20)
inşaat konusunda herkes çok kalıp konuşuyor.Makine sonra inşaat yazıcam.İkisi istediğim bölümler zaten.Geçen sene Makine 2000'e yakın bir düşüş yaşadı ona dayanarak belki bir umut diyorum.

not:Görüş belirtenlere teşekkür ederim.Sınav stresi unutmuşuz yahu.
  • Jimmy  (23.07.11 00:48:32)