vodem, vınn, jet... bunlar sadece windows ile mi çalışıyor?

ubuntu veya mac ile de kullanabilir miyim bunları?

android'le çalıştığını gördüm. ubuntu ile çalışabilmesi lazım teknik olarak.

  • hububrad  (22.07.11 11:25:01)
"VINN 2.0 uygulamasının desteklediği donanim ve işletim sistemleri
VINN 2.0 uygulamasi Huawei E176 ve E180 modem donanimlarini destekler.
VINN 2.0 uygulamasi asagidaki isletim sistemleri ile test edilmis ve onaylanmistir:

Windows 7 32 ve 64-bit
Windows Vista 32 ve 64-bit
Windows XP 32 ve 64-bit
Windows 2000
Uygulamanin modeminizle sorunsuz çalismasi için gerekli güncellemeleri yaptiginizdan emin olunuz.
Mac isletim sistemi desteklenmemektedir.
Linux isletim sistemi desteklenmemektedir."
  • lemmiwinks  (22.07.11 11:27:59)
Mac için bilemiyorum ama Ubuntu ile kullanıldığını biliyorum. Ubuntu Türkiye forumlarını araştırabilirsiniz.

  • cashkorkmaz  (22.07.11 11:54:54)
Hatta Google'a "Vınn Ubuntu" yazıp aratırsanız resimli anlatımları bile var. Windows ile kullanmaktan daha kolay bile denebilir.

  • cashkorkmaz  (22.07.11 11:57:01 ~ 11:57:19)
evet, kullanabilirsiniz.
sahsen ubuntu ile vinn kullaniyorum ve mac ile kullanildigini gordum. kurulum fln olmadigi icin digerleri de calisir.
operatorlerin o sacma sapan yaziliminin linux/mac'i desteklemedigi icin sansli hissedebilirsiniz kendinizi.
  • orcu  (22.07.11 12:55:46 ~ 12:58:10)
ben mac ile kullaniyorum vinn'i. pc versiyonunun light versiyonu bir software'i var. bazen baglanirken sorun cikiyor, usb'i takma zamanina susuna busuna gore.

  • kuja  (22.07.11 13:54:35)