haftasonu sivas'ta ne yapılır?

a dostlar,

bu haftasonu muhtemelen -ve yine muhtemelen de son kez- sivas'tayım. köfte ve pide yemenin dışında yapılabilecek bir önerisi olan var mı? biraz çalışmam lazım, 48 saatin hepsi benim değil, ama yine de epey vaktim olacak, ne yapsam da sıkıntıdan ortadan ikiye ayrılmasam? madımak'a bir gideyim diyorum kültür merkezi'ne, oraya gitmedim açıldığından beri, ama onun dışında da aklıma bir şey gelmiyor. bisikletle gidilebilecek bir yerler? şehir zaten 5-10 km bir yer, içinde kaybolmaya çalışsam da başarısız oluyorum.

her nevi öneriye aç ve açığım adeta.

muhabbetle...

kangal balıklı çermiğe git.

  • zenc  (22.07.11 11:16:06)
ne yaparsan yap sıkılacaksın o memlekette :) havuza falan gidiyo benim erkek arkadaşım öyle vakit geçiriyo orda başka şans yok :)

  • sevii  (22.07.11 11:24:31)
valla pek bir cacık yok sivasta gezmek anlamında arkadaşın yoksa çok sıkılırsın,kongre müzesine git gitmediysen.gürün gökpınar gölüne git derim de uzak orası 150 km falan

  • gaza gelen  (22.07.11 11:26:19)
Otel falan varsa yakıp eğlenebilirsin,Sivas da bir takım insanlar bundan çok keyif alıyormuş.Bide otel yanarken gözlerini açıp pis pis etrafına bakıp ellerini gökyüzüne açabilirsin,o zaman hacı herşey senin için mesajı verip aynı zamanda ruhunu rahatlatıyormuşsun.Aklıma geldi sinirlendim...

  • entel dragon  (22.07.11 11:35:14)
ühühühü... biliyo'dum durumun bu kadar vahim olduğunu ama bi' şansımı deneyeyim demiştim. neyse, kısmet..

kangal olabilir aslında, bir düşüneyim. ama oraya gidip geleceğim süre yerine bisikletle gezinmeyi tercih edebilirim galiba.

bisikletle kongre müzesi-madımak beni bekler o vakit.

teşekkürlerimi sunarım!
  • supercalifragilisticexpialidocious  (22.07.11 20:01:37)