uyanamama sorunu

telefon alarmıyla uyanamıyorum

www.hepsiburada.com şöyle bir ürünün ne derece faydasını görürüm sizce. hani uzağıma koyarım da ve yüksek sesle uyanırım?

belki iphone için dock falan diyorum? ya da iphone'u hoparlöre bağlasam alarm sesini ordan veren bi program olsa?

bende var bundan sesi yüksek çıkıyor. Buzzer(daaat daaaaat diye bi ses) ve radyo ile alarm özellikleri var ancak radyosundan hiç randıman alamadım ayarlıyosun bi dahaki sefere bozuk çekiyor. bozuk çekmesi belki benim bulunduğun yerdendir. ancak buzzer beni iyi uyandırıyor. telefonla uyanamıyosan belki buzzer la da uyanamazsın. onu da söyleyeyim

  • gobraa  (20.07.11 10:50:11)
hep teknoloji hep teknoloji...hani eskiden üzerinde çanları olan kurmalı çalar saatler vardı ya...onlardan bul bitane derim...metali kaliteliyse onun sesiyle uyanmayacak babayiğit tanımıyorum ben...bir zamanlar bütün apartmanı onunla uyandırırdım ben:)

  • action_f0rever  (20.07.11 11:25:55)
üzerinde pervane olan bi saat var. alarm çalınca pervanede uçup gidiyor bi yere. o pervaneyi buıupta takana kadar susmuyor saat. tabi o arada uyku gidiyor :) aynısın bulmacalı olanı da var. plastik parçaları doğru yere yerleştirmezsen susmuyor saat. onları al bence :D

  • arnatuile  (20.07.11 11:42:03)
üstü çanlı olanla uyanıp kalp krizi geçiriyodum kurmaya cesaret edemiyorum artık tabi bi de tik ta meselesi var

  • mahnita  (20.07.11 12:11:12)
bwende benzer dertten müzdariptim gittip ipod için dock aldım kral oldu yatmadan önce de bol sesli bagırtmalı şarkıya ayarlıyorum miss.

  • exodia  (20.07.11 12:26:15)