Yeditepe Üniversitesi Yakınında Ev Arkadaşı Aranıyor

Yeditepe üniversitesine yürüyerek 5 dakika mesafede gayet geniş bir 2+1 eve kız/kadın/hatun (bayan diyemedim) arkadaş arıyoruz.
275 Kira + faturaların üçte biri düşüyor.
Boş bir oda teslim edicez. Eşyası yoksa da yardımcı olur buluruz birşeyler. Duyuru ahalisi sağolsun.

Ev kombili, buzdolabı, çamaşır makinesi var. Nutfak banyo tam yani.
ortak kullandığımız bir oda var tv var masa var koltuklar var orda işte.
Monopoly var tabu var kareoke var evde :)
internet var bilmemne var işte.

Yarın boşalıyor oda, kaçırmayın.
iletişim sözlükten ya da burdan ya da
gftuning at gmail.com ya da 05068653069 dan.

fotoğraf koymanızı öneririm ek olarak. daha da ilgi görecektir. :)

  • good room beautiful  (20.07.11 01:42:46)
bos odanin fotografini ne yapsinlar. arayip mesaj atana detaylandiririm olayi.

  • godless frog  (20.07.11 02:42:21)
bu akşam bu numaradan arayıp, derinden ve sıcak sıcak üfleyen çok genç çıkar hacı :)

  • alchemistt  (21.07.11 17:58:41)
ilanınıza cevap değil ama potansiyel adaylara öneri mahiyetinde;

ben de şu anda şişli'de, 2+1lik evi buradan bulmuştum. gayet memnunum.
  • ekg  (21.07.11 19:28:22)
daha da arayan çıkmadı.
bırak üflemeyi.

  • godless frog  (22.07.11 00:20:18)
dostum caps koysaydın iyi olurdu :p

şaka bir yana keşke erkek olsaydınız, ben de o civarda ev arıyorum :/
  • efendi  (22.07.11 11:29:48)
şimdi sevgilisi olan erkek kabul ediliyor fekat bu şart hatun kişide aranmıyor? kız arkadasın bu açığı tekrar gözden geçirsin.

  • dokuzeylul  (24.07.11 14:43:19)