neydi bu şarkı?

gençler ve kendini genç hissedenler;
bi şarkı vardı sonunda o şarkıdan bağımsız olarak bir türkü giriyordu onun sözleri:

"karadır kaşları benzer kömüre
yardan ayrılması zarar ömüre"

idi ama asıl şarkıyı hatırlayamıyorum. yardımcı olursanız sevinirim, acayip aklıma takıldı =)

zonguldak türküsüydü sanırsam

www.youtube.com
  • dimitrified  (19.07.11 19:11:33)
yok bu türkü başka bir şarkının sonundaydı hatırlamaya çalıştığım o baştaki şarkı.

  • saclarimdaki papatyalar  (19.07.11 19:12:46)
of evet var öyle bir sarki, kurban olabilir diye düsündük (kardesimle) ama degil sanirim. benim de icimde dert oldu simdi.

  • mamu  (19.07.11 20:33:47)
peki nasil bir tür sarkiydi? rock ya da baska bir sey mi?

  • hayati yasa  (19.07.11 20:33:51)
tolga çandar söyleyince başka bir şarkıymış gibi geliyor insana ;)

www.dailymotion.com
  • dibini gor  (19.07.11 21:50:19)
tolga çandarı dinledim ama o da değil.
şarkıyla ilgili bu ayrıntı dışında hiç bir şey hatırlamıyorum. bunu hatırlamam da tesadüfen oldu zaten.
kurban olabilir aslında panik de olabilir. uzun zamandır dinlemediğim bi şarkı onu biliyorum.
teşekkür ederim yardım etmeye çalıştığınız için =)
  • saclarimdaki papatyalar  (19.07.11 23:30:50)
haluk levent'in şu şarkısı var ama başında giriyor, budur bence:
www.youtube.com

  • hrskrs  (20.07.11 00:46:12)
şu an nirvanaya ulaştım sanıyorum tam hatırlamasam da annesi için tekrar söylemiş olduğunu hatırladım kişinin. =)

evet hrskrs haluk leventin şarkısı...
  • saclarimdaki papatyalar  (20.07.11 00:54:47)
(bkz: annemin türküleri) diye bi albüm yapmıştı evet. güzel de albümdü aslında, oturup dinleyeyim en iyisi ben de:)

  • hrskrs  (20.07.11 05:30:14)