iddaa bayi şikayet

iddaa veya herhangi bir şans oyunu oynuyabilmek icin 18 yaş sınırı mevcut ama cogu bayii bunu umursamıyor gelen herkes oynuyor 10 yaşındaki çocuk bile. yakınımızdaki iddaa bayinde bu işin suyu cıkmış gibi içerisi çocuk dolu ben bunu kime şikayet edebilirim. ettiğimde bir sonuc alır mıyım?

valla bir faydası olur mu bilmiyorum ama 18 yaş altına sigara satanları kim kontrol ediyorsa, bunu da öyle.

gerçi biz de arkadaşın dükkanda yaptık kuponları, verdik çırağın eline o gitti yatırdı.

bir de böyle bir şey var hatırlar hatırlar gülerim.
(bkz: #6479338)
  • os  (03.05.08 16:57:52)
Bildiğim kadarı ile millipiyango ya bunu şikayet ederseniz ve haklı bunursanız öyle kınama, kulak çekme gibi cezalar vermiyolar, direkman bayiliğini elinden alıyorlar... İsterseniz bi şikayet edin mp ye...

  • selimse  (03.05.08 19:56:34)
  • te cetveli dyr  (03.05.08 20:37:03)
çek videoya yolla mp ya

  • radikalherif  (03.05.08 22:23:31 ~ 22:23:46)
bırakın oynasın çocuklar. we are the world, we are the children.

  • gerrain  (04.05.08 02:15:58)