spor ayakkabidan anlayanlar?

en rahat spor icin yuruyus icin her gun giyebilecegim bir marka-model var mi?

ben anlamam ama yillardir nike adidas giydim benim ayak genis hobbit ayagi gibi o yuzden hic rahat olamadim

turkiyede degilim o yuzden her marka modeli bulabilirim yeterki soyleyin ?

merrell'ı çok severim ben. özellikle sandaletleri yazın harika olur. çok rahatlar.

  • dasher  (18.07.11 22:31:05)
herhangi bir markanin boyle ozellikle cikardigi rahat kesimi var mi?
saatlerce yurusemde ayagimin agrimayacagi ?

  • inancsiz deve  (18.07.11 22:36:04)
gezip ayakkabı denemen lazım. keen de güzel mesela. merrell'dan ben çok memnunum, keen'den erkek arkadaşım. Puma'nın bir ayakkabısı da çok rahat, bütün gün yürüsem bana mısın demiyor. dağlara tırmandım onunla ama aynı modelin farklı bir kumaştan olanını aldım aynı numara, deli gibi ayağımı yoruyor. uzaktan kesin bir şey söylenemez bence.

  • dasher  (18.07.11 22:42:08)
Camper olur mu? Mesela;

shop.camper.com
  • fucksmakinasi  (18.07.11 22:45:59)
new balance'ı bi araştırın..

  • toshiro  (18.07.11 22:46:31)
Columbia

  • eksielma  (18.07.11 22:53:37)
yarin footlocker'a gidip bakicam bunlara. nedense hep dandik diye asilanmis beynime nike adidas disindaki her sey. halbuki en dadik bunlarmis

  • inancsiz deve  (18.07.11 22:57:18)
eğer new yorktaysan woodburry deki outletlere gitmeni tavsiye ederim. columbianın turkiyede 200 kusurden baslayan ayakkabıları 30-40 dolar..

  • eksielma  (18.07.11 23:02:10)
new york'ta degil montreal'deyim ama yuuh o kadar fark ? ben limitimi 200 dolara kadar cikardim bu ayakkabi icin. demek en iyisini alabilirim. bulurum umarim o markalari

  • inancsiz deve  (18.07.11 23:05:53)
çok rahat bulursun bence. hiç öyle 100 un üzerinde fln para harcama..

  • eksielma  (18.07.11 23:15:36)
adidas'ın m-street modeli vardı.. siyah ustunde bolca havalandırma delıklerınden olan.. onu kullanıyorum.. cokta memnunum.. bulursam tekrar alıcam..
ayrıca le coq da cok ıyı bu konuda ancak turkıyede bulmak zor..

  • sensor1um  (19.07.11 02:39:26)
nike+ urunleri cirkin ama bir o kadar rahat. bakmadan gecme derim.

  • juve  (19.07.11 06:52:09)