vodafone?

avea kullanıyorum 3 senedir falan. ondan önce turkcell idim. neyse vodafone'a geçme gibi bir olayım var. sizce nasıl? vodafone kullanıcıları bi yazsın bakalım. iyiliğini kötülüğünü? geçmeli miyim acaba?

ben aylık 500 dk ve 5000 sms i olan faturalı bi tarifeye geçtim aylık ücreti 25 tl memnunum. bide turkcellden gectiğim için 12 ay her ay 100 dk artı olarak veriliyor.

  • biramayası  (18.07.11 15:57:15)
sebeb ekonomikse avea müşteri hizmetlerini arayıp güzel bi paket vermelerini isteyin.

ben 29 liraya, 3000 dakika avea + 1000 dakika her yöne kullanıyorum.
  • brkylmz  (18.07.11 15:59:52)
sebep ekonomik değil, blackberry curve almayı düşünüyorum vodafone'dan. ilk 12 ay kampanyalı olduğu 12 ay boyunca vodafone olayım diyorum. sonra sim kilidi açtırır avea'dan bis'e devam ederim.

  • deniztarafinabakankale  (18.07.11 16:01:02 ~ 16:02:02)
9-10 yıldır turkcell kullanıyordum, sonra birden vodafone ücretlerine bakmak geldi aklıma (vodafone kullanan arkadaşlarımda, avea da çok olan kesilmeler vs olmuyordu) sonra bir anda vodafone a geçtim, ben çok memnunum, kalite üst seviyede...

hatta şöyle bir şey söyleyeyim, tabii bu sadece şans işi ama, oturduğum sitenin asansöründe turkcell hiçbir şekilde çekmiyor iken vodafone gayet çekiyor...
  • nucleon  (18.07.11 16:20:33)
aman hocam aman vodafone deme bana,
20 lira karşılığında 250 dk. her yöne kullanıyordum, eh biraz aştım tamam da, haşırt diye 89 milyon geldi,
şimdi geçtim avea'ya 20 lira 500 dk her yöne miss..
  • bimbambom  (18.07.11 17:08:15)
89 iyiymiş. hocam fakat çok fazla sms atıp arama yapan biri değilim. sürekli mail kullanıyorum ve cevap verme durumu var. bir de sosyal medya olayını rahat apps ile kontrol edebilmek. o yüzden bis olayı ucuza gelsin diye şey ettim.

  • deniztarafinabakankale  (18.07.11 17:11:10)
@89TL,

ben de o tarz bir tarifedeyim, ben de aşıyorum ama en fazlaa 5-10 tl fazla geldi, ayarını kaçırmamak lazım...
  • nucleon  (18.07.11 17:14:59)
vodafone 10 numara. 2 yıldır kullanıyorum ve çok memnunum.

  • winstoncash  (18.07.11 19:12:46)
ben 6 senedir aveadan geçtim vodafone a.
29 tl ile her ay 500 dk genc süper mini tarifesine geçtim faturalı.ayrıca 12 ay vaatli +1 tl odeyerek ekstra 500 dakika verdiler 12 ay boyunca kullancagım. ayrıca vodafone a geçiş yaptıgım için hosgeldiniz babında 4 ay süre ile her ay 150 ser dk daha verdiler.pek mesaj kullanmıyorum ama 500 sms satın aldım 7,5 tl ye.yani toplam olarak.37,5 liraya her ay 1000 dk konusma (her yone)ve 500 sms (her yone) gibi bence mükemmel bir tarifeye geçtim.çok memnunum.12 ay dolunca ya turkcell e yada avea gececegim.birazda onu sagacagım.bundan sonra hep bu şekilde yıllarca onlar beni sömürdü şimdi de ben onlardan optimum şekilde fayda saglamak niyetindeyim

  • withoutea  (19.07.11 00:47:23)