Lider forex cortladı mı ?

Lider Metatrader açılmıyor, sitelerine ulaşılmıyor adamlar tası tarağı toplayıp kaçtı mı yoksa ?

www.liderforex.com

meta serverları ile aynı yerdeyse web sitesi normaldir. datalar nü yorkdan geliyor çünkü.
ama umarım o muhteşem kahkahayı atmam, çok kişinin başı yanar
burada her forex muhabbetinin altına yazıyorum, türkiye'de bu işe girmeyin diye..
  • koskoca devletin adi osmanli len  (18.07.11 11:56:49)
ben demo hesapla dow jones culuk oynuyordum, bir kaybım yok, para yatıranlara geçmiş olsun. açık pozisyonu olanlar yüksek kaldıraçla yakalandılarsa açılsa bile göçerler.

  • kimlanbu  (18.07.11 12:01:31)
Telefon açmayı denesen panpa?

Google'dan bulduğum kadarıyla buymuş: +90 212 414 2744 +90 212 414 1798
  • ataturkiye  (18.07.11 12:03:31)
bu işi türkiye dışında yapan birisi olarak diyebilirim ki belki demo accountlar uçmuştur. fiyat alamıyordur vs. ama web siteleri ile denk gelmesi umarım tesadüf olur. leverega kötü yapacak, yazık.

  • koskoca devletin adi osmanli len  (18.07.11 12:05:06)
şu an durum nedir? web site çalışıyor? meta manager ne alemde?

  • koskoca devletin adi osmanli len  (18.07.11 17:10:21)
bugün telefonla aradılar beni, daha hesabımın demo mu gerçek mi olduğunu bile bilmiyorlar, bir kaybımın olup olmadığını sordular. Bizden kaynaklı olmayan sebeplerden diye yüzeysel cevap verdiler, açıklama yapmadılar.

metatrader ları hala çalışmıyor, daha program ekranı görünmeden kapanıyor. webtraderları aktif durumda.

yüksek kaldıraçla açık pozisyonum varken gerçek hesabımda bu kesintiye yakalansam ne olacaktı dedim, biz zaten yüksek kaldıraç sunmuyoruz sadece 1:200?! kaldıraç sunuyoruz gibi bir cevap verdiler.

para kazanmak için olmasa da iyi kötü gerçek bir deneyim için gel gitler yaşarken bu olaydan sonra yerli aracı kurumlardan uzak durmaya karar verdim.
  • kimlanbu  (19.07.11 15:19:36)
bu duyuruyu silme, forex işine girenlere referans olsun.

  • koskoca devletin adi osmanli len  (20.07.11 09:45:13)
Sn. kimlanbu,ben forex piyasası analist Ozan Takmaz.

Forex ile ilgili yazılarınız,bilinçli bir yatırımcı olduğunuzun bir kanıtı.Ama açıkçası sizin gibi bilinçli bir yatırımcının liderforex gibi bir şirketle çalışması beni çok şaşırttı.

Liderforex cortlamadı ancak SPK'nın incelemeleri beş yıl geriye doğru yapılacak.Birçok yerli şirketin cortlamasına tanık olabilirsiniz.

Broker şirketler konusunda bilgi almak isterseniz görüşelim. ozantakmaz@gmail.com
  • oziwan  (13.08.11 23:57:48)