Almanya'dan cep telefonu almanın

herhangi bir fiyat farkı olur mu? marka sony ericsson ya da nokia.
bir de fiyatlara bakabileceğim bir alaman sitesi linki verirseniz çok makbule geçer dostlar

amazon.de
www.mediamarkt.de

biraz daha ucuz oluyo.
  • rurouni  (17.07.11 21:11:12)
ufak fark oluyor. kendin geldiğinde alacaksan al, başkasına aldırıp getirteceksen verdiğin zahmete değmeyebilir.

bir de, saturn mediamarkt'tan daha ucuzdur.

www.saturn.de

sayfa almanca tabi. cep telefonu almanca handy demek, oradan bakarsın.
  • resistance is futile  (17.07.11 21:16:36)
o2 diye bi yer var, bissuru de subeleri var. oralara da bakabilirsin. o2 ayrica bizim ulkemizde turkcell'in falan yaptigi gibi aylik odemeli falan da satiyor. orada akraban varsa ona verirsin parasini, o her ay oder senin verdigin paradan falan. benim son 2 telefonum oradandi mesela, bu ay da ucuncusunu alacagim.

  • hjarteblod  (17.07.11 21:38:53)
Alma derim, fiyatlar neredeyse aynı olduğu gibi bir de pasaport kaydıyla uğraşmak zorunda kalıyorsun, sonuç olarak elinde garantisiz ve türkiye'deki kadar pahalı bir cihaz oluyor. Belki TR'de olmayan modeller (HTC Sensation olabilir) için alınır.

  • roket adam  (17.07.11 22:09:15)