kotalıdan sınırsıza geçiş

1024mb kotalıdan 1024 sınırsıza geçmek istiyorum.

nasıl yapılıyor, nereye başvurmam gerekiyor?

telefonla başvurabiliyorsun artık.

  • gregory  (02.05.08 12:53:57)
444 0 375 i arıyorsun.

  • ozdek  (02.05.08 13:13:52)
Aynı soruyu 5-6 ay önce sordum. Telefonla asla olmuyordu, sadece burada bilen arkadaşlar değil, bir ihtimal deyip aradığım 4440375'ten çıkan kız da aynı şeyi söyledi. İlla bağlı bulunduğun Türk Telekom Müdürlüğüne gidip, bizzat ıslak imzalı dilekçe vermen gerekiyordu. Fax, ya da birisiyle gönderme falan kabul edilmiyordu.

Artık telefonla yapılabildiği kesin mi beyler?
  • delikan76  (02.05.08 14:42:01)
valla zamaninda 512k'lar 1mbit olacakken herkes mersin'e ben tersine diyerek 256k kotasiza gecmi$tim. net uzerinden form doldurmu$tum. 3 gun icinde kotasiz yapmi$lardi. lakin daha sonradan 1mbit kotasizdan kotaliya gecmek istedigimizde turk telekom'a bir ugrayin demi$lerdi form doldurmak icin. siz sirasiyla internetten, telefon ile ve en son bizzat ba$vuruyu deneyin bence ;)

  • katafalk  (02.05.08 15:12:16)
3-4 ay once telefon ile yapmistim. o zamandan bugune degisen bir sey olmadiysa oluyordur hala.

  • zakk  (02.05.08 15:43:02)
olacaksan hemen ol, ayın başı iyidir.

  • federal  (02.05.08 17:59:01)
telefonla anında değişiyor (hız düşürüldüğünde evlat acısı gibi koyuyor modemin arayüzünde yeni hızı görmek) zaten menüde sayıyor "tarife değişikliği için" diye ama hat kimin üstüneyse o arasın, ahiretlik sorular soruyorlar banka gibi.

  • radioheadbanger  (02.05.08 18:33:12)
sınırlıdan sınırsıza geçmek istiyorsan boşuna uğraşma zaten kotayı geçsende maksimum sınırsız paketin ücretini ödüyorsun. bakarsın es kaza kotayı geçmeyecek kadar interneti kullanırsın öyle durumlarda az ödersin.

  • kendicoplugundeotenhoroz  (02.05.08 19:30:15)
telefon ile geci$ yapilabiliyor, hat sahibinin adi soyadi, dogum tarihi, dogum yeri, anne kizlik soy adi, baba adi, son faturanin tutari onaylanmasina muteakip size gecmek istediginiz dogrulatan soruyu sorgulayip gecirtiyorlar, 1 gun sonrada degisme gerceklesiyor, bir gun once denenip onaylanmi$tir.

  • oligomer  (02.05.08 21:33:50)