5 ay önce aldıgım laptop arızalandı ne yapmalıyım.

5 ay önce teknosadan casper marka bir laptop aldım. 2 hafta once yere dustu sarj aldıgı yerdeki soket kırıldı fakat yine de sarj alıyordu. suan o solet iyice icine girdi artık sarj almıyor. urun garanti kapsamına girer mi ne yapmalıyım. sorun cok buyuk değil. sadece cihaz acılıp soketi eliyle biraz ileri getirip tekrar kapatacak. ucret alırlar mı ?

teknik servise götüreceksiniz, durumu bir şekilde kıvıracaksınız, işte kucağımdayken dizim çarptı falan (Bu saatte yalan bulamadım) diyeceksiniz onlar da yerse birşeyler yaparlar.

ya da gidip direk böyle böyle oldu diyeceksiniz, kullanıcı hatası kapsamına girecek, para isterlerse ki isterler parayı vereceksiniz. Ya da kıyak geçerler diyecem de geçmeyebilirler. Ya da işte sadece ittirseniz yeter falan diyecen acıstasyon yapacan.

Kendin açmaya kalkma cihazı
  • bonjurkes  (17.07.11 01:31:07)
servis kullanıcı hatası derse ve yüksek bir fiyat çekerse mecidiyeköyde 60 ila 80 tl arasında power jack'i değiştirebilrsin.

  • boran79  (17.07.11 01:46:12)