Olivium AVM'ye en kolay nasıl giderim?

Mecidiyeköyden gideceğim.

taksim meydan'ından zeytinburnu otobüsü kalkıyordu, önünden geçiyordu ama daha kolayı vardır belki.

  • insantaklidiyapanmaymun  (16.07.11 04:38:19)
Metrobüsle Cevizlibağ.Oradan tramvaya binip Akşemsettin duradğında inersin. Parkın yanındaki yoldan direk yürürsen 10 Dk. içinde ordasın.

  • Evocati  (16.07.11 10:51:04)
mecidiyeköyden 93m ye binin. direkt oliviuma gidiyor zaten. 93m mecidiyeköyde metrobüsün ordaki otobüs duraklarından kalkıyor.

  • avonkatalogu  (16.07.11 11:26:40)
mecidiyeköyden metrobüse bin zeytinburnunda in oliviuma giden dolmuşlara bin kapısında inersin

  • wendyangelamoiradarling  (16.07.11 12:49:40)
otobüs falan deneme mecidiyeköyden. bin metrobüse in cevizlibağda. evocati değinmiş zaten duruma, ondan sonra akşemsettin sonrasında on dakikalık yürüyüş. bu sıcakta o kadar yolu tıkanık halde gelmek istemezsin otobüsle. olmadı metro taksim, füniküler kabataş, tramway eminönü, banliyö kazlıçeşme durağı istikametini izle. çok in bin yapıyorsun ama en azondan trafik derdi yok.

  • sakabilmemneyi  (16.07.11 14:23:08)
zeytin burnundan minibüse sakın binme.fenalık geçirirsin.

en ideal yol Evocati nin dediği yol.tek araç diyorsan 93m
  • uykulu_fb  (16.07.11 17:28:45)