[]

italyanca bilenler help pls!

asagidaki web sitesinde tablo restorasyonu ile ilgili herhangi bi kurs var mi?
simdiden tesekkurler

www.opificiodellepietredure.it

 
Valla bir tane okullari var. O da 5 yillik anladigim kadariyla. Restorasyon teknikleri diye bir kac ders var ama tablo restorasyonu falan goremedim.


  • luin 41  (15.07.11 14:12:35) 
www.opificiodellepietredure.it
şu sayfada eğitmenler,restoratörler,üni. öğrencileri için bir kütüphane var ancak mermer,mozaik,değerli taşlar,sahne sanatları vs mevcut.özel olarak tablo restorasyonu hakkında bir bilgi belirtilmemiş.en altta bulunan adrese mail atarak bilgi alabilirsiniz sanırım.

  • 7th son of a 7th son  (15.07.11 14:20:36) 
cok tesekkurler


  • euteamo  (15.07.11 18:38:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.