şirket bilgisayarından sözlüğe girmek

gmail vs dahil zilyon tane sitenin engelli olduğu şirket bilgisayarından başlarda ne güzel giriyordum ben bu sözlüğe..

Sonra ipneler fark ettiler mi naptılar, artık giremiyorum. Yalnız enteresan olan, normalde engelli sitelere girmeye calışınca "content blocked by your org..." diyor. Ama sözlüge grmeye çalışınca öyle bir uyarı yok, yani engelleseler dicem.. O uyarı çıkar. sadece yüklenmiyor. sonsuza kadar süren bi "yükleniyor" işareti eşliğinde açılmıyor site katiyyen..

Naptı lan bunlar?

Daha önemlisi nasıl girerim ben sözlüğe?

www.gmail.com'dan giriyorum ben
facebook ve sözlük yok benim şirkette de dedğin gibi sonsuz bir yükleme durumu
vpn yükle diyeceğim ama ben denedim pek performans alamadım

bulursan bana da söyle :)
  • koskoca devletin adi osmanli len  (15.07.11 12:31:55)
@krox,
Bi fikrim yok... "websense category is filtered: general e mail" diyor kendisi. Süper gereksiz bir filtre malum...

Neyse, sözlük knusunda yardımcı olabilecek bir öneri, yol, yordam?
  • xenderoth  (15.07.11 13:10:15)
gmail genelde gtalk yuzunden engelleniyor. sozlugude ip sinden engellemislerdir kesin. eski calistigim sirkette IT deydim arada sozlukte takilinca mudur birgun delirdi kapattirdi :)

  • aiglos  (15.07.11 13:41:43)