Yurtdışı İnternet Sitesi Kredi Kartı Kullanımı

arkadaşlar tekrar selam,

amerikadayım, burda daha önce iş bankası kredi kartımı kullandım belirli noktalarda(mcdonalds, vitoria's secret) gibi. sürekli internet bankacılığından kontrol ediyorum işlemleri, herhangi bir sıkıntı olmamıştı.

burdaki tarihe göre 11 temmuz gecesi, continental airlines dan arkadaşlarla uçak bileti aldık internet üzerinden. iş bankası beni 3d secure'e yönlendirdi, sonra işlem tamamlandı. mailime e-ticket geldi vs.

ama 4 gündür hala sisteme girilmedi para miktarı. maalesef önceden hesabımda ne kdr kaldığını bilmediğimden, para düşmüş mü anlayamıyorum da. sadece "dönem içi hareketlerim" kısmından bakıyorum, tüm eski amerikadaki alışverişler görülüyor, maalesef bu uçak bileti 4 gündür hala çıkmadı.

sorun ne olabilir? herhangi bir bilginiz var mı?
bir yerlerde provizyon falan bir şeyler okudum ama anlamadım. yardımcı olursanız sevinirim.

teşekkür ederim,

açık provizyon kısmında görünür biletin ücreti, bir kaç gün içinde de harcama olarak dönem içi işlemlerde görebilrsin.

  • thefin  (15.07.11 09:55:47)
bekleyen provizyonlardadir, bir sorun olsa zaten ebiletiniz gelmezdi diye dusunuyorum.

  • qwertyuo  (15.07.11 10:03:31)
Değerin değişme sebebi de kur farkı öyle atla deve değil.

  • mikelarteta  (15.07.11 10:43:25)