kız

evet, bu rock'n coke'ta gidip hiç tanımadığımız kızlarla nasıl tanışılır bir anlatın yahu. çadır kurmasını bilmiyorum bu da bir not olsun.

after party'ler en güzel yöntemlerdir :))

  • alkolik imam  (14.07.11 15:53:19)
bira ikram et.

  • jamswety  (14.07.11 15:54:50)
Kizi yalniz yakaladiginda yumul. Yaninda arkadasi varken is cikmayabilir. 2 sap olarak kiz kaldiracaksaniz 2li takilan kizlari hedef secin. Bi de cok guzel olanlarina fazla vakit harcama. Onlar bu sekilde kalkmaz cunku.

  • durdenist  (14.07.11 16:09:40 ~ 16:17:49)
cthy +1
çadır kurmayı öğren, daha sonra bol bol çadır kurarsın.

  • koskoca devletin adi osmanli len  (14.07.11 16:59:32)
bence çadır kurmayı biliyosun.

  • charlesbukowskiineksi  (14.07.11 17:30:19)
çadır kurma lan kız kaçar

  • dekila olmeka  (14.07.11 17:50:22)
olm o bara gideyim hatun kaldırayım, konsere gideyim herkes saroş zaten birbirimizi öperiz, sarılırız hiç olmadı zükmek şart değil falan.. bu tür şeyler eskiden olan şeylerdi. artık bu saydığım yerlerin hiçbirine bayanlar yalnız gitmiyor. illa sapıyla ki zaten artık öyle rocker hatunlar da yok. eskiden girerdin bi metal bara, esaslı bi hatun, siyahlar içinde, rock'ın baba gruplarını, şarkılarını bilir halde olurdu mutlaka bi köşede tek başına takılırdı, ona gidip bi içkide siz söyleyip müzik konuşabilirdiniz misal (o zamanlarda da düşüktü bu ihtimal ama şimdiki gibi sıfır değildi) şimdi o hatunlar ya evlendi, yada ortam değiştiğinden yok oldular, tam olarak noldular bende bilmiorum. uzaylılar kaçırmışda olabilir.

  • daglien  (14.07.11 20:13:20)