[]

9 Mayıs 1994 yılının...

Milli Piyango sonuçları lazım bana.

Nereden bulabilirim? :/


 
milli piyango sitesine baktınız mi? baya eski yillarin sonuclari da oluordu.


  • all girls dream  (13.07.11 16:17:12) 
o kadar da eskisi yok valla :)


  • msb  (13.07.11 16:34:07) 
Gazete arşivlerine bakmayı deneyin. Geçenlerde Ay'a ayak basılmasının bir hafta öncesi ve sonrasında neler yazdığını okumuştum ben Milliyet'in arşivinde. Çok acayip oluyor.


  • thor odinsson  (13.07.11 16:43:26) 
bilet olsa da 1 yıldan sonra ikramiyeyi alamazlar. büyük ikramiye bile olsa.


  • ben smyrna  (13.07.11 18:06:37 ~ 18:06:51) 
Bugün yerde 1994 yılına ait çeyrek piyango bileti buldum ve öylesine bir merak ettim işte :)


  • msb  (13.07.11 18:15:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.