yurtdışı ticaret-amerika'daki arkadaş-ebay falan

1- amerika'da bir arkadaşım var. work and travel yapıyor. ben şimdi ondan ne getirtmesini isteyeyim de burada hatrı sayılır bir kârla satayım. tabii burada alıcısı olan isteteceğim ürünün.
2- ipod touch olur mu? ya da protein tozu falan mı alsam iherb.com'dan. orada ucuz epey ve şimdi yurtdışından sokmak da yasaklandığı için talep olabilir gibi sanki?
3- o yurda girerken hangi ürünlerde sayı limiti var? 3 tane laptop sokabilir mi? ya da 3 tane iphone? vs..
4- ebay ya da amazon'da mı ucuzdur önereceğiniz ürünler yoksa, gidip reeldeki mağazadan alsa daha mı ucuza gelir?
not: orijinallik önemli, bir de uluslararası garantisi olacak değil mi alacağım elektronik ürünlerin?

Apple bir şeler getirt.

  • roket adam  (12.07.11 17:07:24)
bence tablet PC, bu aralar herkes onların derdinde. ipad vs..

  • qwertyuo  (13.07.11 11:13:19)