Kulak ağrıması /duyma azalması gibi bişeyler

Selamlar sevgili kabakulaklar,

iki üç gün önce sağ kulağıma feci bir ağrı girmişti. yıllaar sonra tekrar kabakulak oluyoruz herhal derken, bir gün içinde akşama doğru azalmıştı ağrısı. şimdi hani sanki su kaçmış gibi içine gıcırt gıcırt ediyor yutkunurken(çok feci devrik cümle kurmuşum). ve biraz daha az ses alıyorum sanırım. iltihap falan mı acep dedim, o nasıl oluyor nasıl geçiyor bilmiyorum, kabakulak olduğunu da sanmıyorum o günden sonra. acaba gerçekten duş alırken su falan mı kaçtı, onu da pek samıyorum gerçi?

nots: kulaklık çok sık kullanırım normalde ancak bu olaylara sebebiyet vermeyecek bir süredir kullanmıyordum. öyle işte

orta kulak iltihabı denen meret. aman diyim acil bir doktora görünün. ne kadar erken görünürseniz o kadar çabuk geçer. duyma bozukluğuna bile yol açabiliyor.
ben yılda 1 2 kere oluyorum. çocukken gittiğim aquaparkta kulak zarlarımı fazla zorlamışım o yüzden artık kafamı suyun içine bile sokamıyorum.

edit: bu arada antibiyoktik alıyorsun bir hafta ayrıca burun damlası veriyor. %99 orta kulak ihtihabı diyorum. şimdiden geçmiş olsun. bir an önce görün doktora(kuluk burun boğaz)
  • maresal jedi  (12.07.11 15:59:32 ~ 16:00:46)
bir kbb doktoruna görünseniz? kamera ile bakıyorlar kulağın içine. kendiniz de görürsünüz eğer bir pislik yumuşayıp falan kapadıysa deliği. ya da iltihaplanma olabilir.

  • girl in a coma  (12.07.11 16:29:29)