expigment-cilt merhemi?

nasıl kullanılıyor ve kullandıktan ne kadar süre sonra yıkayabiliriz?
Kullanmış olanlar veya doktorlar bilgilerini paylaşırsa çok sevinirim

bende kullandım bir kaç yıl önce. mutlaka akşamları lekenin üzerine sür. eğer lekeler yoğunsa ve yüzünün neredeyse tamamını kaplıyorsa yüzünün her tarafına sürebilirsin. eğer günde iki kere kullanmanı söylediyse mutlaka ve mutlaka en yüksek faktör güneş koruyucu kremi de üstüne süreceksin ve güzneş ışınlarından her zamankinden daha fazla sakınacaksın. aksi takdirde lekelerine yenileri eklenir. haa bir de lekeler geçipte ilacı bıraktıktan sonra güneşten korunmaya devam etmezsen lekeler geri geliyolar.

geçmiş olsun.

edit: sabah sür akşama kadar kalsın. akşam yüzünü yıka tekrar sür, sabaha kadar kalsın. sonra sabah yıka tekrar sür... bu böyle gider. :)
  • moco coco  (12.07.11 15:44:12 ~ 15:48:36)
çok geniş bir bölgeye sürmekte sakınca yok değil mi?

  • böhü  (12.07.11 15:47:41)
hayır yok. benim doktorum öyle demişti en azından. ben de bir zararını görmedim. yalnız cilt rengin bir kaç ton açılacak haliyle.

  • moco coco  (12.07.11 15:50:06)