1000-1200 TL Arası Laptop Önerisi

genel kullanım amacı film izlemek olacak o yüzden iyi görüntü kalitesine sahip bir ekranı, üstündeki ses sisteminin hallice olması benim için yeterli. işlemci benim için çok önemli değil şimdilik, ama arada oyun oynarım o yüzden ekrandan sonraki önceliğim de ekran kartı ve ramdir.

Bu özelliklerde alabileceğim iyi bir laptop önerirseniz ve bir de yanında en az çirkefinden bir teknoloji market ismi verirseniz pek makbule geçer.

ahan da bu: bit.ly

  • oblitus  (11.07.11 18:16:20)
filim diyorsan hd ekran al en azından

www.vatanbilgisayar.com
  • bryan fury  (11.07.11 18:20:04)
www.netsiparis.com bunun 14inch olması iyi, ve ekran kartı iyi

www.sonysepetim.com bunda ise ses iyi dolby var..
  • 000000  (11.07.11 18:30:26)
direk kendi firmam olan tesla bilişim üzerinden yapayım önerimi

www.teslabilisim.com

şu ürünü 1220TL ye kadar fiyatını indirerek verebilirim. ürünü o bahsini ettiğiniz çirkef teknoloji marketlerle aynı ithalatçıdan temin ediyoruz tek farkımız mağaza olmadığımızdan kurumsal olarak çalıştığımızdan bir vitrinimizin olmaması. müşterisi ile iligli alakalı insanlarız. biliriz ki müşteri memnun olursa yeni bir müşteri getirebilir her daim : )

ayrıca aceleden aklıma gelen ilk tekliftir düşünürseniz mustafa@teslabilisim.com üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
  • pipisipis  (11.07.11 19:02:43)
Şuanda en uygun özellik ve fiyatı sanırım bu:

www.pcdepo.com
  • zaxurani  (11.07.11 19:46:14)
1200 tl max bütçeye 1500 ve 2000 liralık öneriler getirilmesi de iyiymiş.
film izlemek için 14 inch? zor.

buyrun. 1200 altı, iyi marka. i5. usb 3.0. tek çekim 1186 TL. bunların hepsini bu fiyata verebilen varsa ben alıcam.

www.teknosa.com
  • 507  (11.07.11 21:39:00 ~ 21:41:51)
  • boshi  (11.07.11 22:07:04)