gece gece dublaj dosyası isteyen abi

sevdiğim bi abim benden bişi istedi gece gece. kendisinde ingilizce haliyle mevcut olan bi film varmış "bana bunun dublajını bul şeet" dedi. ben de "abi ben anlamam" diyemedim. bi el atıverin be, nedir bu dublaj dosyası? nereden indirilir, nasıl kullanılır.

film de soule plane mi ne.

valla nasıl yapılır edilir bilmiyorum ama sharebus'ta böyle bir konu var:

sharebus.com
  • jangara  (11.07.11 01:40:02)
sfx dosyası mı neydi ya. öyle bişeydi. her film için yok tabi. hatta ben bir kere rastgeldim. aynı altyazı atıyor gibi, ses dosyası atıyosun filme. yani ayrıyeten bi dosya daha oluyor, normalde acamıyosun player acıyor. baska bildiğim bişey yok bu konu hakkında. eğer dublajlısı varsa, onu indir sen.

ya da online film sitelerine bak, çoğu dublaj. "siktiret abi, ben sana buldum" dersin.
  • nezareten taharet  (11.07.11 01:42:45)
hiç kasma sharebus'tan dublajlısına bak @jangara'nın dediği gibi.

  • kimlanbu  (11.07.11 02:25:17)