Rock n Coke için kocamaaan çadır

biz 2 kişiyiz bi kız bi erkek. bugün migrosta indirimli otomatik çadır gördük alalım dedik. 6 kişilikmiş anam bi açtık odamdan daha büyük. sorun olur mu yahu rock n coke' ta? yer bulamama sorunu yaşamayız demi ya..

ha ayrıca biz heyacanlı olduğumuzdan cumadan giriş yapacağız

gece anam 4 kişilik daha yer var diyip dalanlar olabilir. dikkat ve kontrollü sürüş.

  • drip nick i zaten kullanilmakta  (11.07.11 00:49:00)
cumadan giriş yapınca sorun olmuyo.benim gittigim sene sirk çadırına benzeyen çadırlar bile vardı.

  • vomitandscream  (11.07.11 00:52:40)
@drip ncik i zaten kullanılmakta

ya bunların alayı asi rockçı gençlik zaten, yaparlar mı la? meme uçlarını çevirerek savururum he.
  • ack3000  (11.07.11 00:56:38)
o dinsiz festivalinde mescit de yok. yoksa böğürüyorlar 2 rekat yok benim derdim o.

büyük çadır iyidir bu arada fi senesinde küçük çadır vardı sonra yağmur yağdı, sonuç ağlayan bir kız arkadaşı.
  • drip nick i zaten kullanilmakta  (11.07.11 01:13:20)
daha iyi bile olur, sorun yaşamazsınız.

  • hayley williams ile evlenecek genc  (11.07.11 01:27:59)
Çadırı ve eşyalarını güvende tutmak için kilit almayı unutma. Yoksa benim gibi çadıra geri dönünce içeride birilerini bulabilir ve kovmak zorunda kalabilirsin :)

  • bmsad  (11.07.11 02:00:22)
Bu arada her Migros'ta satılmakta mı aldığınız güzellik ?

Teşekkürler
  • zaman öğütücü  (11.07.11 22:39:43)
@zaman öğütücü ataşehir migrosta sonuncuyu ben aldım eğer depolarında başka yoksa. optimum migrosta 5-6 tane vardı

  • ack3000  (11.07.11 23:01:25)
Teşekkürler...

  • zaman öğütücü  (11.07.11 23:35:01)