Cuma akşamı evlenmek

Sizce mantıklı mı? Yoksa pazar akşam bir şeklide ayarlanmalı mı? Cumartesi mevcut değil malesef cevapları ona göre alayım.

pazar gecesi düğüne gideceğime cuma akşamı gitmeyi tercih ederdim.

  • zeyes  (10.07.11 22:35:45)
Cuma pazardan daha mantıklı değil mi zaten? Pazar olursa ertesi gün herkes için iş günü, cumartesi herkes çalışmıyor.

  • sourlemonade  (10.07.11 22:37:04)
İşte ben o mantığı kuramadım :)))

  • uzun kulaklı yalnız tavşan  (10.07.11 22:40:28)
cuma olsa bence de güzel olur.
gelen insan olarak düşünüyorum.

  • seyduna6687  (10.07.11 22:41:52)
İnsanlar işten çıkıp nasıl gelirler sorusu kafamı kurcalıyor sadece.

  • uzun kulaklı yalnız tavşan  (10.07.11 22:45:10)
Hem cuma günü diyelim insanlar eğlenmeye çıkacaklar, ertesi gün tatil olduğundan (herkese değil elbette) düğünden sonra geç saatte de eğlenmeye devam edebilirler. Bu mantıkla planlarını iptal etmek yerine yine de düğüne gelebilirler.
Edit: 20:00 gibi gelebilirler düğüne. Zaten o saatlere yakın başlamaz mı yahu?

  • pokepoke  (10.07.11 22:46:58 ~ 22:48:09)
İzin alır, erken çıkar gelirler.

  • sourlemonade  (10.07.11 22:47:16)
cuma dugunleri icin bahanem her zaman hazirdir, "isten izin alamadim!"

  • euteamo  (10.07.11 22:48:18)
ya pazartesiden kaçış yok.
ama cumartesi öyle mi değil hem daha düşük yoğunlukta bir gün.
cuma günü insanlar bunu düşünür ve gelir.
ben öyle yaparım
yeter ki yer çok uzak olmasın.
  • seyduna6687  (10.07.11 22:48:53)
pazar günleri bana haftanın en uyuz günü gibi gelir o yüzden ben olsam cuma yapardım kesin. cuma daha mantıklı hayırlı olsun şimdiden.

  • biramayası  (10.07.11 22:58:27)
düğünlere gidilip gidilmemesi konusunda çiftlerde kararı kadınlar verir. Çalışan bir kadının cuma günü bir düğüne katılması zor oluyor sanırım.
Fönü var, makyajı var, kuaförden randevu alması var vs.
Pazar öğleden sonra nikah ve akşama doğru düğün seçeneğini de değerlendirin.

Aslında sanırım yapmanız gereken çağıracağınız kadınlardan birkaç tanesine sorup onlardan fikir almak.
  • michael_knight  (10.07.11 22:59:11)
pazar yap. pazartesi iş var diye millet pazar günü, bütün gün evde mi oturuyor? düğün sanki gece 3'e kadar mı sürecek de pazartesi iş var telaşına düşsün millet. pazar aga.

  • baldur2  (10.07.11 23:07:09)
pazar olsun daha rahat geliriz :))

  • c1b2k3  (10.07.11 23:26:19)
mazaret üretene ne gün yapsan boş. gelmek isteyen ise gelir. cuma pazardan daha iyidir.

  • nuisance  (10.07.11 23:47:32)
şehir dışından gelmesini istediğin beklediğin kişiler varsa onlara sorsan iyi olur. sonuçta aynı şehirdeki kişiler için çok farketmez bence cuma ya da pazar.

  • kirmizi beyaz  (11.07.11 00:18:13)
Şehir dışından gelenimiz yok denecek kadar az.

  • uzun kulaklı yalnız tavşan  (11.07.11 00:47:44)