koç üniversitesi

sevgili duyuru sakinleri yabancı bir arkadaşım 2012 bahar dönemi için erasmusla koç üniversitesine gelmeyi düşünüyor. bu konuda beni bilgilendirseniz beni çok şukela olacak... hatta ingilizceye çevrilmiş olursa daha da süper olur =p

ne öğrenmek istiyorsun ki? şu link yardımcı olur belki: registrar.ku.edu.tr

  • unfinished sympathy  (09.07.11 21:58:59)
yani okulun şartları nasıl, ortam nasıl, eğitimi nasıl vs.

  • saclarimdaki papatyalar  (09.07.11 22:02:30)
adaylar.ku.edu.tr

siteyi kurcalarsan gerekli bilgiye ulaşabilirsin. genel olarak konuşmak gerekirse mühendisliği gereksiz yere aşırı zorlaştırılıyor. hukuk hakkında pek bir bilgim yok ama ekonomi koç'un en iddalı olduğu bölüm diye biliyorum. içerden birisi olarak bunları söyleyebiliyorum. onun dışında ortam eğitim demişsin, bence gayet başarılı. hocalarla bire bir takıntısı oldugu icin okula bok atan kesin olacaktir ama genel itibariyle adama hayatın damarını tutturur...

ps: koç makina muh okuyorum.
  • unfinished sympathy  (09.07.11 22:22:18)