Kapı Barı-Barfiks

Merhabalar Capua halkı,
P90x programına başlamak üzere olduğumdan acil kapı barı almam lazım.Amma lakin aklımda birkaç soru var sevgili duyuru sakinleri.

1-)İnternetten ufak bir araştırma yaptım.Acaba bu ürün ve bu tarzlardaki ürünleri internetten mi daha ucuza bulabilirim yoksa KADIKÖY'den mi daha ucuza bulabilirim?

www.hepsiburada.com

2-)Kapı ölçüleri ve yapısı uymak zorundaymış,neye göre belirleyeceğim uygunluğunu barın?

Şimdiden teşekkürler..

1) Ben sahibinden.com dan kullanılmamış şekilde 17 liraya almıştım.
2)o bar uzayıp kısalabilyor.

  • misery loves company  (09.07.11 19:14:19)
evet istediğin şekilde ayarlayabiliyorsun ama yine de çok uzun ve kısa boyları var, kadıköy değil de tahmin ediyorum sirkeciden en ucuza alırsın pazarlıkla.

  • miown  (09.07.11 19:21:04 ~ 19:21:16)
1- internetten daha ucuz. 4-5 ay once ben de hepsiburadadan almıştım çok kullanışlı stres atmak için bire bir. odaya değil de evin antre gibi bir kısmına asın ki her vakit göz önünde olsun.
2- linkini verdiginiz urunun aciklamasında kapıya tutturulan kısım ebatları mevcut. karşılaştırarak alabilirsiniz.

  • emininsel  (09.07.11 19:23:40)
Sirkeci'ye git gel sanırım aynı paraya denk gelir Kadıköy ile.Yarın Kadıköy'de piyasa araştırması yapayım ben.Olmadı Hepsiburada'dan sipariş veririm.

Not:Kapıyı da bi ölçeyim iyisi :)
  • free bird  (09.07.11 19:51:02)
kadıköy çarşısına bak orada vardır kesin.

  • mr fusion  (09.07.11 20:41:28)
carrefourdan aldım ben dunlop'un kapı barfiks ürünü. bizim kapılar standartın üzerinde bir genişlikte ve cok rahat uzadı o seviyeye. 35 liraya almıştım. daha ucuzu da vardı ancak hem markasından ötürü hem de kalitesinden ötürü dunlopu tercih ettim. sanırım ağırlık taşıma kapasitesine göre fiyatları değişiyor bunların.

  • inannas jofn  (09.07.11 20:48:20)