can sıkıntısı

canım acayip sıkılıyor... öyle böyle değil neredeyse 1 saattir internette mal mal dolaşıyorum. can sıkıntısından başım ağrıyacak... durduk yere we dont ned no education diye bağırıyorum ne yapacağımı bilemedim... ne yapmalıyım? yardım edinnnn !!!11bir!ein!one!uno!!

not: evde yalnızım. çevredeki herkes tatilde.

anime izle ;

death note
elfen lied
fullmetal alchemist
hajime no ippo
great teacher onizuka

sakin ol şampiyon
  • busuta  (09.07.11 18:47:33)
hangi ildesin

  • huzunbaz sevisgen  (09.07.11 18:47:36)
en yakın bim 2 km uzakta :( bu sıcakta yürünür mü o yol ?

  • Kamyoncunun vitesi  (09.07.11 18:49:16)
İstanbul...

  • Kamyoncunun vitesi  (09.07.11 18:50:17)
neresindensin İstanbul'un ? 2 çay içer tavla atarız.

  • gozyakansakiz  (09.07.11 18:52:59)
dışarı çıkamazsan otur entourage izle.2 sezon bitir,sıkıntın geçer. :)
yazın evde tek başınayken yapılacak en güzel aktivitelerden biridir.

  • p a t r i o t  (09.07.11 18:55:44 ~ 18:56:10)
dostum, bir gazete al deniz kenarına yakınsan harikulade çayınla birlikte gazeteni oku ya da herhangi bir mecmuada olabilir. ama sana tavsiyem dışarı çık.

  • huzunbaz sevisgen  (09.07.11 18:56:32)
leyla ile mecnun izle, kitap oku, daha önce girmediysen 9gag'e gir 2000e yakın sayfa vardı galiba orada vakit geçer zaten .

  • nabruknabruknabruk  (09.07.11 18:59:56)
1-yemek yapmayı dene ınternetten kafana gore bır tarıf bul ve dene vaktın gecıcek bıraz
2-kendıne fılm lıstesı cıkarıp onları ızle
3-kesınlıkle dısarı cıkmayı dene kulaklıgını tak aksam ustu yurusuyune cık
4-sınemaya gıtmeyı bıle deneyebılırsın tek basına hıcte asosyal ısı degıl
5-rahatlamak ıcın sabah muzıgı ac salonun ortasında dans et!
  • verapalas  (09.07.11 21:50:12)