penisilin alerjisi olan hastaya augmentin verilmesi

doğru mudur? doğru değilse bunu yapan doktoru sikmek mi gerekir sabaha mı bırakmak?

verilmemesi gerekiyormuş, içmesin.

  • kediebesi  (09.07.11 10:44:10)
bıraktım zaten kullanmayı... elim ayağım titriyor sinirden. ilgilenmemişti bile benimle belirttim penisilin alerjimi ona rağmen yazdı dangalak

  • farabi  (09.07.11 10:45:21 ~ 11:36:55)
hastanenin yönetimine şikayet etmelisin bence.

  • kediebesi  (09.07.11 10:54:44)
  • 1917  (09.07.11 11:15:44)
git ağzını burnunu dağıt. penisilin alerjisi çok önemliymiş. her penisilin kararından önce alerji testi yaptırılmalı. bunları ortaokuldayken penisiline alerjim çıktığında söylemişlerdi. bir sene alerjisi olmayanın diğer sene alerjisi olabiliyormuş. o yüzden askerde de tee ortaokulda bi kere alerji çıktı dediiğimde adamlar koca koca penisilin alerjisi diye yazdılar nolur nolmaz diye. demek ki var bir bildikleri. riske girmiyorlar. bu adam nasıl öyle bir hata yapar.

  • sezofren  (09.07.11 11:31:21)
Annem az kalsın öteki dünyaya gidiordu doktorun hatası yüzüne bikaç sene önce aman diyeyim hiç şakası yok penisilin alerjisinin.

  • kiral  (09.07.11 12:16:14)
augmentin valla beni çocukken götürüyordu öyle diyim. vücud hacmim 2 katına çıkmıştı onun yüzünden.

şakası olmaz.
  • darknum  (09.07.11 12:58:20)
Zaten her türlü doktorundan, dişçisine her şeye augmentin veriliyor güzel ülkemizde. O doktor da otomatiğe bağlamış anlaşılan. Aman dikkat!

  • pokepoke  (09.07.11 13:01:56)
akut astım ve hiper tansiyon hastası olan bana belirtmeme rağmen katarin forte yazmıştı biri. Doktora güvenip aldım sonuç 2 saat sonra yamuk bir pozisyonda sızmışım sabaha karşı yerde uyandım 2 adım atmamla bayılmam bir oldu. sabah o pozisyonda bulmuşlar beni. kısaca aman diyeyim bu ilaçlar alerji veya bazı hastalıık durumunda çok ciddi yan etkiler yapabiliyor.

  • rexex  (09.07.11 15:36:25)
Dava aç, ha cinayete teşebbüs ha bu.

  • ForzAras  (09.07.11 18:00:19 ~ 18:00:33)