t-shirt baskı çıkarmaca

t shirtle olan baskılar var ya onu nasıl cıkarırız duzgun bi şekilde var mıdır yolu? 1-2 tanesinde baskılar soyuldu gibi oldu tam da cıkmadılar cirkin bir goruntu oldu tam nasıl temizlerim bunları fikri olan?

benimkisini uyuyamadığım bir gece tırnaklayarak sökmüştüm. uzun sürdü biraz ama hiç belli olmuyor bittikten sonra.

  • cagdassalur  (08.07.11 17:58:46)
ben de basıyorum kendim. biraz da aldığınız baskının kalitesiyle alakalı sanırım. ben nasıl yaptığımı anlatayım; baskının üzerine a4 kağıdı koyuyorum onun üzerine ütüyü basıp 1-2 dakika tutuyorum, çok güzel bi şekilde çıkıyor baskı. defalarca yıkamama rağmen hiçbir solukluk ve aşınma olmadı, aynı ilk günkü gibi duruyor. sizin dediğiniz yarım yamalak baskı nasıl çıkar bilmiyorum ama bundan sonra benim dediğim gibi yaparsanız sonuçlar iyi olur.

edit: ben siz baskı yaptınız da çıkartamadınız sandım, pardon. olsun silmeyeyim kalsın, belki birine lazım olur.
  • raycharles  (08.07.11 18:02:27 ~ 18:03:42)