iTunes'a albüm yükleyemiyorum, yardım eder misiniz?

Arkadaşlar benim iPod Nano 4. nesil 8 GB var. Eskiden gayet normal ve sorunsuz bir şekilde, satın almış olduğum müzik cd'lerini bilgisayara takıp önce iTunes Library'e yükleyip oradan da iPod'uma atıyordum. Fakat 2 hafta önce telefonumu değiştirdim ve iPhone 4 aldım, bilgisayara bağlar bağlamaz da iTunes'un sürümünü yenilememi istedi, ben de yeniledim ve en son sürümünü yükledim.

Bugün ise yeni bir müzik CD'si satın aldım, ama bir türlü iTunes'a yükleyemiyorum yahu, çıldıracağım. Sırasıyla iTunes'da şu işlemleri yapıyorum:

File ----> Add folder to library ----> klasörü seçip onaylıyorum

Bu işlemleri yapıyorum ama hiçbir şey olmuyor, eklemiyor albümü librarye... Ben mi yanlış yapıyorum, kafam durdu valla. Nolur, hiç bilmeyen birine anlatır gibi anlatır mısınız?

Teşekkürler...

iTunes da sol tarafta cd görünmüyor mu oradan kaydetseniz?

  • bir ileti paylastim  (08.07.11 16:09:21)
Ne yazık ki yapamıyorum. 1 aydır laptopumun dvd sürücüsü bozuk. Ablamın laptopuna cd'yi taktım, oradan da flash ile kendi bilgisayarıma getirdim...

  • marcelle  (08.07.11 16:20:02)
klasörü direk pencere içerisine sürüklemeyi denediğinizde uyarı çıkıyor mu?

  • puro  (08.07.11 16:23:13)
@puro nun dediği gibi de olmuyorsa ki olması lazım ablanızın bilgisayarına kaydederken mp3 formatında kayıt edip atmayı deneyebilirsiniz.

  • bir ileti paylastim  (08.07.11 16:26:43)
diğer bilgisayara atarken mp3ê ripleyerek atın doğrudan dosya taşırsanız hıyar itunes görmez onu. taşı bırak da fayda etmez itunes'de

  • manfool  (08.07.11 16:56:58)
Hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar. manfool'un dediği şekilde çözüldü sorun...

  • marcelle  (08.07.11 17:22:02)