Doğalgaz sobası seçimi

hangi markayı önerirsiniz en iyi ısıtan ve dayanıklı bir marka arıyrum

as royal delonghi, demirdöküm, berussa, vaillant, hoşseven....vs.

demirdöküm. senelerce kullandık en sonunda iflas etti tamirci çok para isteyince aynısının 2.elini bulduk. evde 2 soba var biri bacalı biri hermatik, ikiside demirdökümdü. önce hermatik bozuldu bulamadık demirdöküm( 10 yıl sonra bozuldu) gittik süsler aldık bin pişman oldum aldığıma rüzgarlı havada yanmaz, gazı içeri verir vs. demir dökümde bu olay yoktu 10 sene boyunca.... neyse bacalı olanda bozuldu aradım taradım aynısının 2.elini aldım. tüketimi de az geçen kış en yüksek gelen fatura 70 lira( 2 oda 1 salon 85 metrekare ev)

  • mr fusion  (07.07.11 22:53:10)
bizde "raks" marka vardı, süs niyetine kullandık dı. bu marka hala varsa, uzak dur bence.

  • daglien  (08.07.11 03:40:34)