dns degil proxy kullanmak istiyorum. ordaki yere ne yazayim

acaip bir soru ama eminim siz anladiniz.

hani dns yerinde 8888 sonra 8844 yaziyor ya, program bana diyorki dns kullanmak istiyorsan buraya tick at, proxy istiyorsan buyur burdan devam et diyor. orda bosluk var rakamlar gelecek sanirim. iste oraya ne yazmak lazim.

proxy ayarlarını browser üzerinden yapabilirsin.

  • xenophobe  (07.07.11 02:03:17)
ben modemden yapmaliyim ama sanirsam, ya da modemden nasil yapilir onu söylesen sana zaahme, ne yazayim oraya.

  • keseci  (07.07.11 02:05:25)
bi ihtimal explorer da internet options/connections/lan settings/advanced. bundan sonrasi artik nasi bir proxy kullanacaksan ona gore.

  • oharro  (07.07.11 02:40:23)
proxy numarası olarak mı ne yazacağını soruyorsun?

proxy listler var net üzerinde, onlara bakman lazım.burdan kimse pek proxy veremez, çünkü proxyler dns'ler gibi uzun ömürlü değil kısa ömürlüdür.
  • corrado  (07.07.11 03:25:59)
ff için fln eklentisi olması lazım bunun.

  • bryan fury  (07.07.11 04:17:39)