Hangi Banka Hangi Kart?

Şimdi anneye ev alışverişinde kullanılmak üzere benim adımla benim hesabımdan bir kredi kartı alacağım. Bunun için bir hesap açmayı da düşünüyorum.

1-) Hesap işletim ücreti almayan banka var mı? Ya da alanlar ne şartla alıyorlar?

2-) Hangi kredi kartını tavsiye edersiniz, neden?

öğrenciysen iş bankası'na başvurmanı tavsiye ederim.

genellikle 300 lira limitli öğrenci kredi kartı veriyorlar.ama 500 olmasını istiyorsan söylüyorsun, max. 500 lira limitli kredi kartı.

kredi kartının içinde nakit çekim limiti yok, sadece kredi.zaten taksitle alışveriş yapıldığı için kredi kartında, hiç bir sorun olmuyor.

hesap işletim ücreti yok, kredi kartı ücreti yok, kredi kartı aidatı yok.kredi kartın arızalanırsa yenisini bedavaya çıkartıyorlar.
  • corrado  (06.07.11 15:51:40)
öğrenci belgeni iş bankasına götürmezsen çatır çatır hesap işletim ücreti kesiyorlar haberin olsun. benim üni kartım olduğu halde hesabımdan 70 lira tırıklıyorlardı, kapattım kurtuldum

  • bonjurkes  (06.07.11 15:55:04 ~ 16:31:14)
ziraat bankası maximum kartlarında hesap işletim çok düşük orayı deneyin derim.

  • yirttin gotumu sahin agam  (06.07.11 15:58:35)
Öğrenci değilim bu arada. Baya bildiğin çalışıyoruz.:)

  • colg fusion  (06.07.11 16:00:24)
o halde ziraat bankası-maximum öneririm.(ücretsiz değil fakat diğerlerine göre ucuz olduğunu duymuştum.)

finansbank'ın yeni çıkarttığı bi kart vardı, reklamları da döndü kart aidatı olmayan kart falan diye, ona da bakabilirsin ama şahsen finansbank'ı hiç önermem.

@bonjurkes, kötü denk gelmiş sana.benim öğrenci kimliğimi tarattılar, o şekilde kredi kartı aldım, herhangi bir ücret kesmediler.belge hiç götürmedim.
  • corrado  (06.07.11 16:02:49 ~ 16:03:31)
1) Bank Asya DIT Kredi Kartı

2) Ziraat Maximum(10tl ücreti vardı galiba) ya da Bank Asya.

tabi cok kullanayım puan kazanırım, benim için ücret farketmez derseniz. world veya bonus.
  • nuisance  (06.07.11 16:13:57)
işbankası 'nı kullanıyorum.

bir faturan için otomatik ödeme talimatı veriyorsun onlarda senden aidat almıyorlar.
  • 1917  (06.07.11 16:32:36)
Card Finans Fix card; kart ücreti yok kart aidatı yok. öğrenci olmanızda gerekmiyor. Bu kartın eksiği puan yok.

  • onexey  (06.07.11 16:37:31)
akbank-axess kullan bence. genelde vadeli alışverişlerde en uygun faiz axesste oluyor. hesap işletim ücretini de itiraz ettiğin halde hesabına axess puan olarak yansıtıyorlar.

  • sezofren  (06.07.11 17:04:47)
Card Finans Fix veya bank asya

  • seyduna6687  (06.07.11 17:56:08)
akbank ve axess'den uzak dur.

  • nuisance  (07.07.11 21:49:31)