Sinirli misiniz?

Çok çok iyi olduğunuz x konusunda, çok iyi bir rakiple karşılaşıyorsunuz. ve bu bir yarışma.. oyun sonunda; çabukluk, çeviklik, pratiklik, zeka konusunda puanlarınız eşit. deniliyor ki ''puanlar eşit, aranızda bir çekiliş yapılacak''.. bir çekiyorlar kağıdı; rakibiniz...

çığlık atıyor, seviniyor, havalara zıplıyor.. hatta inceden ''lay lay lay lay laaaaaayyy'' diye sataşmaya başlıyor. çok çok çok önemli bir işi, projeyi kaybediyorsunuz ve uzunca süre de böyle bir şansın gelmeyeceğini biliyorsunuz.

*sinirlenir misiniz?
*sakin mi kalırsınız?

not: gözünüzün önüne sevmediğiniz bir kişiyi getirin rakip olarak

rakibimin bana olan tavrına bağlı "lay lay lay lay " şeklinde sataşmaya başlıyor ise sinirlenirim tabiki.
(bkz: hayırmı galdaş? )

  • gorkemgoksu  (06.07.11 12:19:17)
sakin kalırım,
elimden geleni yapmışımdır benim dışımda bir sebepten dolayı böyle olmuştur. Değiştirebileceğimiz şeylere üzülmek lazım sanırsam
ha nedir birkaç sene önce tam tersini düşünürdüm
  • primetime  (06.07.11 12:20:52)
"lay lay laay" şeklinde sevinebilenle aynı seviyede değilim.

  • benlik bu kadar  (06.07.11 12:24:00)
sakin kalırım sevinmesi en doğal hakkı, ama gelip de sataşırsa nası aldım lan nası yendim lan tarzında yaklaşırsa, ağız burun girerim.

  • yanginmerdiveni  (06.07.11 12:25:53)
www.youtube.com

bülent hocanın yerinde ben olsam, kazanan kişi de karşıdan gelen adam olsa mesela..
lay lay lay lay lay diye kolumu böbreğimi sallasa
hiç affetmem
  • koskoca devletin adi osmanli len  (06.07.11 12:26:09)
sakin kalmak lazım, çünkü sinirlendiğiniz zaman karşınızdaki sizi sinirlendirdiği için daha da sevinecek. laf atarsa, sataşırsa laf sokmaktan geri kalmayın, fırsat olursa diğer insanların önünde lafla rezil edin.

  • resistance is futile  (06.07.11 12:28:30)
Sinirlenir, belli etmem.

  • charlesbukowskiineksi  (06.07.11 12:48:16)
Proje koordinatörlerine "aha benim yerime aldığınız ibişi görün, sevinişinde bile meymenet yok, alın, hayrını görün ehehe" dercesine sırıtarak bakarım :)

  • sourlemonade  (06.07.11 13:03:57)
sinirden kudururum. ama asla belli edip onu sevindirmem.

  • girl in a coma  (06.07.11 13:14:24)
sinirlerim ama rakibe degil bendeki makus talihe.

  • shi aila  (06.07.11 13:23:35)
canım sıkılır ama diğer insanlara belli etmemeye çalışırım.

  • insan opusen hayvandir  (06.07.11 13:27:13)
terbiyesizlik yapıyorsa, uyarmak gerekir. yoksa, kaybettikden sonra zafer turu atan adamla aynı ortamda bulunmak olmaz. rahatsız edici olur.

  • take me rufee  (06.07.11 13:48:16)
ne diyosuuun kendimi bile sikerim sinirden!

  • koskoca devletin adi osmanli len  (06.07.11 13:50:10)
rakibin bana sataşmasından memnuniyet bile duyarım. ortam gerektiriyorsa tebrik ederim sonra projeyi veren merciyi de tebrik ederim. üzülürüm ama sonuçta şansınıza kaybetmişsinizdir. her işte bi hayır vardır der akşam sinemaya giderim.

not: çok çok çok önemli bir işi çekilişle veren sitemin de çarkına çomağımı sokayım.
  • terp  (06.07.11 13:53:01 ~ 13:54:14)
gayet de sinirlenirim

  • mahnita  (06.07.11 13:55:31)
kalkar önce rakibimi tebrik ederim sonra etraftakilere bu şansı tanıdıkları için teşekkür ederim. ihtiyaçları olacağı zaman her an ulaşılabilir olduğumu belirtir gülümseyerek ortamdan ayrılırım. olgunluk her zaman çok daha iyi bir yöntemdir. karşıdaki laylay derken siz böyle yaparsanız emin olun insanların gözleri ve kalpleri size doğru dönecektir. efendiliği bozmayın.

  • atrin  (06.07.11 13:59:54)
ha rakiple olaydan sonra başbaşayken sataşırsa ağzını yüzünü kırırım o ayrı..

  • atrin  (06.07.11 14:01:14)
kabilesini sikerim.

  • nezareten taharet  (06.07.11 17:04:29)
o arkadaş senden daha iyi olduğu için değil, sadece daha şanslı olduğu için kazanmıştır. dolayısıyla yenilgi olarak görmem ve bu da sinirlenmemi gerektirmez.

  • trawmatolog  (07.07.11 11:15:23)
amınabilekorum!

  • koskoca devletin adi osmanli len  (07.07.11 11:55:55)