Erken Vize Randevusu Almak (Fransa Büyükelçiliği)

Arkadaşlar,

Ben bir dingillik edip vize randevusu için IKS adlı Fransa vizesi ilgilenicisi firmayı yeni aradım ve randevuyu en erken 9 Ağustos'a verebileceklerini söylediler. Benim uçak biletim de 9 Ağustos'ta.

Sorum şu: Benim bir şekilde bu randevuyu daha erken tarihe almama imkan var mı? Bu işleri yapan aracı firmalar filan vardır, yani araya kaynak yapmanın bi yolu vardır, ne biliym... Yoksa bilet yandı mı diyorsunuz?

Teşekkürler.

bir çok seyahat acentası , ücreti karşılığında vize alıyor , sanırım yarın ilk iş onlardan birini google dan bulup , evraklarınızı teslim etmek olmalıdır.

  • expansion pack  (06.07.11 00:04:48)
Yani bu acentalar aradan torpille sıyrılıyor mu diyorsunuz? Yalnız ben acentayı başka hiçbir amaçla kullanmayacağım. Yalnızca bu vize randevusunu halletme işini yapıyor mu bu firmalar?

  • boshi  (06.07.11 00:20:01)
Astarı yüzünden pahalıya gelebilitesi var acenta olayının.

  • roket adam  (06.07.11 01:11:00)