çapa diş randevusu

dün çapadan diş randevusu almaya çalıştık.internetten olmuyormuş , telefonla telesekreterden aldık.randevu bilgisi olarak sadece gününü söyledi , saatini söylemedi.herkese böylemi oluyor? şimdi napıcaz biz sabahtan gidip bekliycekmiyiz?

gittiğiniz zaman aldığınız randevuya göre kaydınızı yaptırırsınız ve bekleyen kişilere göre sıraya geçersiniz.önce giden yer kapar mantığı yani.

  • corrado  (05.07.11 21:01:36)
evet, sadece gün veriliyor telefonda. işini ne kadar erken halletmek istiyorsan o kadar erken gitmen lazım hastaneye. randevunun mantığını tam çözemedim ben. bir gün içinde belli sayıdan fazla hasta kabul etmemek falan sanırım sadece. önce telefonla randevunu alıyorsun. sonra gidip sıraya giriyorsun ve kayıt sıra numarası alıyorsun. kayıt sıra numarasını takip edip kaydını yaptırıyorsun ve sonra oral diagnoz kısmında sıranı bekliyorsun.
yalnız çok fena ileri tarihlere atıyorlar. anneme protez için 10 ay sonrasına randevu vermişlerdi mesela. saatlerce binada dönüp dolaştık, sıra bekledik boşuna. 10 ayı duyunca döndük gittik okmeydanına. umarım senin işin çabuk hallolur.

  • daysleeper  (05.07.11 21:14:52)
yalniz capada da dolgu vs gibi seyler icin 6 ay sonraya randevu veriliyor. o tarz bisiyse hic bulasmayin. protez vs bisi yapilacaksa o zaman biraz daha normal bi zaman araliginda hazirliyolar.

  • euteamo  (05.07.11 21:17:59)