[]

Kredi Kartına USD ödemesi

Ekstrede 21 dolar civarında bir borç gözüküyor. toplam borcum da atıyorum, 100 TL/21 USD şeklinde yazıyor. Şimdi ben pek güzel internet şubesinden EFT ile falan 100 tl ödedim diyelim, peki ayrıca 21 dolar da mı ödemem lazım, yoksa 21 dolara tekabül eder miktarda TL ile ödeme yapsam da oluyor mu? (Fortis - TEB kullanıyorum bu arada)
 
vakıfbank usd harcamaları için ayrı bir ekstre gönderiyor (bilgi mahiyetinde) ama kredi kartı kartının ektresine o tutarı çevirip eklemiş oluyor. yani normal ekstre borcuna usd ile yapılmış harcama otomatik olarak dahil oluyor.ayrıca ödenmiyor.
teb ne yapar bilemem.

  • balik kraker  (05.07.11 15:16:59) 
TEB'de şöyle oluyor, bu ayki ekstrenizde 21$ gözüküyorsa hiçbir şey yapmanıza gerek yok, bir sonraki ekstrede -21$ işlem gösterilip, TL ekstrenize onun karşılığı ekleniyor.

Yani gelecek ayki TL ekstrenizde 21$ karşılığı TL borcu girilmiş olacak.
  • jesterdancer  (05.07.11 16:08:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.