telekomun arayıp kampanya önermesi

yarım saat evvel müşteri hizmetlerinden aradılar. 2 ve daha uzun süre interneti kullanıyormuşsunuz bidi bidi bidi.. şöyle bir kampanyamız olacak size. telefon+kullanmış olduğunuz internet paketi değişmeden 8 ay boyunca 26 lira, 8 aydan sonra yine aynı fiyata devam ediceksiniz dendi.

şu telekoma güvenim hiç kalmadı ya da bana öyle geliyor. her söylediklerinin altında bir şeyler aramaya başladım.

güvenilir mi acaba?

taahüt isterler muhtemelen, 2 sene bizi bırakmayın gibisinden onu sor

  • bonjurkes  (05.07.11 12:14:10)
evet 2 yıl taahhüt istenir karşılığında. bu süreçte başka bir net sağlayıcıya geçmek isterseniz, kalan taahhüt ayı x mevcut fiyatı peşin vermek zorunda kalırsınız.

  • falandankorkmamfilandankorktugumkadar  (05.07.11 12:20:46)