Bi tane film vardı ya. Valla bulursam...

Daha 1 ay kadar önce televizyonda oynadı. ipuçları:

1-Kıllı bi herif var. Hasta galiba çok kıllı.chewbacca hesabı yüzü filan her tarafı kıl

2-Bi tane pamuk prenses edasına sahip kız var. Böyle arızalı freak heriflerle takılıyo herhalde. filmin bi sahnesinde bu kıllı abinin evindeki havuza giriyolar. indoor bi havuz

3-filmin sonunda kıllı abi traş oluyo. ben bu herifi losttaki desmonda benzetiyorum. kızla sevişiyolar.

4-en sonunda sonra abi denize giriyor yüzüyor filan. adam hastalıktan dolayı ölecek galiba. kız yaslı filan

hatırladıklarım bunlar. ağır opioid altında zap yaparken gördüm galiba. aklımdan çıkmıyor kemirdi beni. buldurursanız çok mutlu olurum.

(google a "hairy desmond with snow white yazdım" bişe bulamadım)

Nokta Atışı: The House of Yes.
www.imdb.com

bu tip durumlarda imdb den keyword search yapın sonuç alırsınız.
www.imdb.com

bu film için hair covering face diye arattım mesela tek sonuç bu çıktı.
  • godless frog  (05.07.11 06:39:06)
nicole kidman ile robert downey jr ın oynadığı film mi acaba. (ismini hatırlayamadım)

  • girl in a coma  (05.07.11 11:20:58)
www.imdb.com film buymuş "fur"

teşekkürler yönlendirme için
  • jack of shades  (05.07.11 13:36:13)