Flash ActionScript 2 Arapça TextInput Sorunu

Merhabalar son teknolojinin vatanı Galya'nın cesur halkı;
Arap bir firmadan proje devraldık.. Aldık almasınada, adamların proje flash ve as2 üzerine kurulu.. Gel görki, bu projeye ramazan dolayısıyla birşeyler eklemek istiyorlar.. Ve mesaj fasilitesi var bu eklentiler arasında..
Dynamic textfield ile swf'ye xml'den arapça metin girmeyi hallettim as2 için.. Ama textinput çözemiyorum. Kullanıcıya arapça metin yazdıramıyorum.
Tecrübesi olan varsa, birazcık fikir şeyetse muhteşem olur..
Bu arada dynamic textfield çözümüm css kullanmaktan geçiyor..

Ayrıca ; Arapça fılaş mı olur lan!

kullanıcıya arapça metin yazdıramıyorum derken? mesela nereye ne yazdırmak istiyorsun?
adam arapça harf yazdığında orada ne çıkıyor? saçma bi karakter mi?

  • msecure  (04.07.11 16:02:54)
Hiçbir metin gözükmüyor.. Texti dinamik olarak xml'den okutup getirirsem, yazı çıkıyor. Ama ben metni elle yazmak istersen uygulama başladıktan sonra(mesan gönderme kısmı gibi) hiçbirşey yazmıyor..

  • quaker  (04.07.11 21:43:59)