Ege Kıyısında Tatil (Pansiyon) Önerisi

Kız arkadaşla 3-4 gecelik, ege kıyısında, ne çok hareketli ne çok sakin, orta kararda, gecelik iki kişi 80-100tl civarında bir konaklama ücreti ayırabileceğimiz bir tatil yöresi, hatta bilenlerden direkt olarak pansiyonun ismini ve telefonunu rica ediyorum.

(pansiyon havuzsuz olabilir, lakin denize yürüme mesafesinde olsun)

datça - palamutbükü dünyanın en güzel sahil kasabası, ne çok sakin ne çok hareketli, ama birisine ddaha yakın ise sakin.

yakamoz pansiyon, denize üç dakika yürüme mesafesi, tatlı bir aile işletiyor, odalar iki kişi 60 tl mi ne, minik bir bahçesi var, mutfağında kahvaltı hazırlıyorlar sabah, hatta akşam kendilerine yemek yapınca seni de davet edecek kadar sıcaklar.

ben bir daha tatil yapıcak olsam gidip palamutbükü'nde orada kalırım.

numarası yok, zira telimi kaybettim. ancak palamutbükü'ne datça'^dan minisbüslere binip palamutbükü'nün girişinde inince beş dak yürüme mesafesi, kime sorsan gösterir
  • mccormick  (04.07.11 14:30:15)
eski foça. iyon pansiyon.

  • mirac  (04.07.11 16:48:26)