bir komut vardi

komut mu deniyor ne deniyor tam olarak bilmiyorum yanlis yazmis olabilirim.

hani bilgisayar guncelleme yapar da, yeniden baslatilmasi gerekir. windows da ikide bir uyari yapar uyariyi kapatmazsaniz 15 dakika icinde kendi kendine restart yapar hatta. ama siz kutucugu kapatsaniz bile o belli bi sure sonra tekrar cikar sinirlerinizi bozar.

hah iste bir komut vardi run'a yazardim, onu yazinca o uyari hic cikmazdi bir daha. wc stop auserv gibi bi seydi ama hatirlayamiyorum tam. neydi o?

"net stop wuauserv"

  • ufukcel  (03.07.11 16:36:01)
bu otomatik guncellemeleri tamamen kapatiyor sanirim, benim istedigim sadece restart uyarisini iptal etmesi.

ama sen yazinca cagrisim yapti hatirladim, "sc stop wuauserv" idi benim dedigim.
  • sakura  (03.07.11 16:51:12)