Kulak ve baş dönmesi ilişkisi

Biraz önce kulağımda, bir yerden hava kaçar da bir ses çıkar ya poff diye aynen öyle bir ses geldi ve hemen ardından beni yere düşürecek kadar şiddetli baş dönmesiyle karşı karşıya kaldım.

Bu nedir ne değildir? hangi doktora başvurmalıyım bu şikayetten dolayı?

kulak burun boğaz (kbb) gidecen.

  • no avalon  (01.07.11 13:04:42)
kulak kiri. temizletince geçer.

  • ben smyrna  (01.07.11 13:10:25)
orta kulak sıvı kaybı yaşamadığını dilerim.

vertigom var benim ve özellikle mevsim geçişlerinde bir kaç gün kıpırdayamadan yataa bağlı kalıyorum. ihmal etme hemen git
  • nisansayısı  (01.07.11 14:01:04)
yolda düşüp bi taraflarını yaralamaman için birisi refakatında kbb doktoruna git ve aynen bu öyküyü ver. fazla bekleme bence.

  • allahim sen beni desarj et  (01.07.11 14:49:49)
kulak zarında normalde kapalı durabilen ancak nefes tuttuğundaki iç basıncın artışı ile açılabilen bir delik olabilir. bu da kulak içinde hızlı basınç değişimine sebep olabilir. geçer kendisi.

  • screamshot  (01.07.11 15:45:53)