hangi telefon?

selam sevgili ayfoncular, klasik kararsızlıklarımdan bir tanesiyle daha karşı karşıya olduğum bu zor zamanda, bana 300-500 TL arası bir telefon önerirseniz sevinirim.
yıllardır kullandığım e250 yatalak olunca iş başa düştü. Nokica c5 'e baktım alacaktım ki yorumların olumsuzluğundan dolayı vazgeçtim. samsunglar da ha ağır basıyor. galaxy mini, galaxy 5 i 550, wave 525 sanki hepsi birbirinin aynısı bana yardım edin lütfen

samsung wave'ler 600 e kadar düşmüş 3 ay önce 900 civarıydı kaçırma derim.

  • mum dibinde taslar cakan  (30.06.11 19:51:16)
butcenizi biraz zorlayip huawei ideos x5 alin. 569 lira fiyati. benim param olsa ve elimdeki telefonu adam gibi fiyata satabilecegimi bilsem hic durmam :)

  • entrapmen  (30.06.11 19:59:46)
nokiayı zaten takip edersen ne halde olduğunu okursun sözlükten, uzak dur derim.
marka çok önemli değilse huawei ideos x5 derim 800 mhz işlemci ve adreno 205gpu ve 2gb dahili hafıza 512 mb ram i var kvk destekli ayrıca bu fiyata bulabileceğin en iyi f/p telefonu android 2.2 ve flash desteği var. 570 tl.forum.donanimhaber.com

ama dersen ki huawei ne la, o zaman samsung galaxy gio öneririm 800 mhz işlemci android 2.2 her işini halleder ama biraz kamerası dandik. galaxy mini yerine daha iyi olur. o da galiba 500 tl idi.
forum.donanimhaber.com

edit: galaxy gio; mini'ye göre daha iyi. kullananlar memnun. miniyle karşılaştırırsan gio'nun ekranı 16milyon renk320x480 çözünürlük, mini 256k 240x320, gio işlemcisi 800 mhz, minide 600 mhz.
  • karacigerim vur kadehlere  (30.06.11 20:01:09 ~ 21:51:47)
bekleyeyim o zaman. ama e250 izin vermiyor. sadece yes no tuşları aktif.

  • mr fusion  (30.06.11 20:08:52)
samsung al. samsung iphone'un işlemcisi dahil pekçok parçasını üretiyor. Devir akıllı telefon devri akıllı ol.

Ben Galaxy Ace kullanıyorum gayet memnunum telefondan. Daha önce 2 tane windows kullandım, motorola ve HTC. Ama android başka birşeymiş. MS aptal bir sistemi akıllı diye kakalamış bize.

Nokia, 9000 serisini yaptı ama bir türlü ilerletemedi, şu an düşüşte. Son çare Microsoft ile anlaştılar ki Microsoft ilk Akıllı Telefonu üreten firmaydı. İki batık firma son çare birbirlerine sarıldılar. Neyse... Nokia'nın sonu iyi değil özetle. Kullanan arkadaşlarda birer ikişer nokia'yı bırakıyorlar.

Benim tavsiyem Android ya da iPhone alman. Samsung'un Galaxy Mini modeli 600 Mhz işlemcili güzel bir telefon. Her programı süper çalıştıramaz belki ama kaliteli bir cihaz alırsın.

Wave'e bulaşma derim, o da Nokia'dan farklı değil. samsung bada adında ucuz telefonlar için bir platform yaptı. Ama Android yada iOs yerini tutamaz hiç biri.

O yüzden Galaxy Mini derim başka da birşey demem.
  • tolginho  (30.06.11 20:10:07)
galaxy gio hakkında bilgisi olan?

  • mr fusion  (30.06.11 21:26:18)
kesinlikle samsung al. s5620'yi tavsiye ederim.

  • yeniyetme  (01.07.11 21:58:13)